Доставка і оплата

Шановний клієнте, ми зробили максимально зручною систему доставки і оплати продукції Oleo-Mac. Ви можете вибрати найбільш зручний для вас спосіб.

 Варіанти доставки

Для зручності наших клієнтів ми здійснюємо доставку техніки Оле-мак по всій Україні. Ви можете оплатити поставлений товар готівкою. При оформленні замовлення, ми консультуємо, перевіряємо комплектність, виписуємо фірмовий гарантійний талон і товарний чек.

По регіонах України доставка здійснюється будь-якою, зручною для Вас, транспортною службою.

При замовленні товару від 1000 грн доставка безкоштовна!

     Оплата товару

     1.Готівковий розрахунок.

При доставці товару ви можете оплатити готівкою.

     2.Безготівковий розрахунок.

Ми відправляємо вам рахунок фактуру нашої компанії на факс або електронну адресу. Ви можете сплатити рахунок у будь-якому відділення банку. Після зарахування грошей ми відправляємо Вам товар.

      Замовлення товару

     1.Замовлення через кошик інтернет-магазину oleo-mac.org

Найбільш популярний спосіб, що прижився за кордоном. Якщо ви напевне і на 100% знаєте конкретний товар, який бажаєте придбати. Ви можете додати товар в корзину, натиснувши кнопку купити, покроково заповнити поля, де зможете вказати адресу і контактна особа одержувача. Зручно тим, що можна оформляти замовлення в будь-який час доби.

     2. Консультація та замовлення товару по телефону (0552) 34 07 46,(095) 161 76 33.

Вся продукція Oleo-Mac, що поставляється нашою компанією, проходить 100% контроль якості при виробництві, тестується і перевіряється на заводі Emak в Італії. Продукція, що продається через oleo-mac.ua, сертифікована в Україні, ми комплектуємо весь товар інструкціями українською мовою, надаємо сервісну підтримку і здійснюємо гарантійне обслуговування. Ми завжди на зв'язку і готові проконсультувати Вас з будь-якого технічного питання.

Top